-

تردمیل تاپ فرم 9978 ساخت کشور چین و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. این تردمیل دارای قابلیت تاشوندگی می باشد. این دستگاه قادر است سرعتی تا 12 کیلومتر را تحمل کند. این دستگاه دارای قدرت موتور 2 اسب بخار DC است که می تواند تا 110 کیلوگرم را تحمل کند، ابعاد تسمه یا محدوده دویدن در این تردمیل 150*50 سانتی متر است این تردمیل تاپ فرم چندمنظوره بوده و دارای ویبراتور و میله درازنشست می باشد.

دارای نمایشگر LED می باشد. این دستگاه دارای ماساژور تک سرعته و 5 برنامه از پیش تعیین شده و 4 برنامه به صورت دستی می باشد سرعتی که این دستگاه می تواند به شما ارائه دهد تا 12 کیلومتر در ساعت است. شیب این دستگاه به صورت دستی تنظیم می شود که زاویه آن 3 درجه می باشد. بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 | 16:29 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل تاپ فرم 9994 ساخت کشور چین و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. ابعاد تسمه یا محدوده دویدن در این تردمیل 130*42 سانتی متر است. وزن این دستگاه 93 کیلوگرم است و دارای نمایشگر LED می باشد. شیبی این دستگاه به صورت دستی تنظیم می شود که زاویه آن 3 تا 5 درجه می باشد.

بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است. این دستگاه دارای ماساژوری 4 سرعته و 3 برنامه از پیش تعیین شده و 4 برنامه به صورت دستی می باشد. این تردمیل دارای مسگری، پایه دراز نشست و 4 وزنه 1.5 . 2 کیلوگرمی است.

این تردمیل دارای قدرت موتور 2 اسب بخار DC است که می تواند تا 110 کیلوگرم را تحمل کند، سرعتی که این دستگاه می تواند به شما ارائه دهد تا 12 کیلومتر در ساعت است. این دستگاه قادر است سرعتی تا 12 کیلومتر را تحمل کند که به صورت برقی تنظیم می شود. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 | 16:27 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل تاپ فرم 5277 یک تردمیل خانگی تولید شده توسط شرکت چینی تاپ فرم است. این نمونه تردمیل به موتور DC با قدرت 2.5 اسب بخار دارد که برای افراد تا وزن 125 کیلوگرم بسیار مناسب و کاربردی است. این دستگاه به علاوه دارای قابلیت تنظیم شیب به صورت برقی است. این قابلیت موجب می شود تا کاربر بتواند در شیب های مختلف و در سختی های متفاوت به تمرین بپردازد. امکان تنظیم شیب برقی تا 15 درجه در این تردمیل وجود دارد و به عنوان یک مزیت محسوب می شود.این تردمیل دارای ورودی mp3 و فن خنک کننده می باشد.

این تردمیل قابلیت تاشوندگی و چرخ دارد. این نمونه تردمیل تاپ فرم جک گازی و ضربه گیر دارد. همچنین این تردمیل چینی دارای مانیتوری می باشد.

ابعاد تسمه در این تردمیل معادل 48 سانتی متر در 137.5 سانتی متر طول است و محدوده سرعتی آن بین 0.8 کیلومتر در ساعت تا 16 کیلومتر در ساعت متغیر است. تردمیل مورد نظر دارای یک سال گارانتی است و خدمات پس از فروش پنج ساله بیانگر کیفیت بالای این تردمیل است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 | 16:24 | نویسنده : هایپرجیم |